Marka FIXMAN to solidne i komfortowe narzędzia ręczne oraz tysiące zadowolonych klientów na całym świecie! W chwili obecnej w ofercie znajduje się ponad 700 profesjonalnych narzędzi ręcznych, zestawów narzędziowych oraz elementów wyposażenia warsztatów, charakteryzujących się ciekawym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Znajdują one szerokie zastosowanie w motoryzacji, przemyśle oraz budownictwie, a poprzez użycie wysokiej klasy materiałów oraz ergonomiczne wykonanie, cechują się one dużą wytrzymałością oraz komfortem pracy. Dołożyliśmy najwyższych starań, aby nasze narzędzia jak najbardziej odpowiadały Twoim potrzebom. Kupując je zyskujesz pewność sprawdzonego produktu najwyższej jakości.

Wytrzymała stal chromowo-wanadowa!
Tam, gdzie liczy się wytrzymałość oraz długoletnia praca nie ma miejsca na kompromisy. W zależności od rodzaju nasze narzędzia wykonane zostały z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej lub kutej i hartowanej stali węglowej.

Powłoka non-slip!
Nasze narzędzia zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić jak największy komfort pracy. Ergonomiczne kształty uchwytów, w połączeniu ze specjalną powłoką antypoślizgową non-slip zapewniają stabilny chwyt oraz dokładność pracy.

Wykończenie micro-finish!
Dzięki zastosowaniu metody micro-finish nasze narzędzia i nasadki charakteryzują się zwiększoną powierzchnią roboczą oraz większą odpornością na korozję od produktów, które zostały wyprodukowane w tradycyjny sposób.

Mechanizm 72 zębów!
W naszych grzechotkach zastosowaliśmy precyzyjny i wytrzymały mechanizm zapadkowy składający się 72 zębów oraz wykonany ze stali chromowo-molibdenowej. Zapewnia on nie tylko wysoką wytrzymałość lecz również precyzję pracy, dzięki czemu naszymi grzechotkami pracuje się wygodnie i komfortowo.

Nowoczesny design!
Narzędzia FIXMAN charakteryzują się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również nowoczesnym i ciekawym designem.

Gwarancja jakości!
Wszystkie nasze produkty objęte są 12 miesięcznym okresem gwarancji. W przypadku jakichkolwiek problemów dołożymy największych starań, aby proces reklamacyjny przebiegł jak najszybciej oraz został przeprowadzony w wygodny dla Państwa sposób.