Dla Państwa wygody informacje o naszych produktach udostępniamy również w formacie pdf.  W chwili obecnej znajdziecie Państwo tutaj poszczególne części naszego katalogu.

Katalog marki FIXMAN

Katalog w całości – wersja PDF

Dodatek nowości

Szczegóły po klinięciu w zdjęcie obok – wersja PDF

Kupując markę FIXMAN zyskujesz więcej:

Wytrzymała stal chromowo-wanadowa – tam, gdzie liczy się wytrzymałość oraz długoletnia praca nie ma miejsca na kompromisy. W zależności od rodzaju narzędzia FIXMAN wykonane zostały z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej lub kutej i hartowanej stali węglowej.

Powłoka non-slip – narzędzia zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić jak największy komfort pracy. Ergonomiczne kształty uchwytów, w połączeniu ze specjalną powłoką antypoślizgową non-slip zapewniają stabilny chwyt oraz dokładność pracy.

Wykończenie micro-finish – dzięki zastosowaniu metody micro-finish narzędzia i nasadki FIXMAN charakteryzują się zwiększoną powierzchnią roboczą oraz większą odpornością na korozję od produktów, które zostały wyprodukowane w tradycyjny sposób.

Mechanizm 72 zębów – grzechotkach zastosowano precyzyjny i wytrzymały mechanizm zapadkowy składający się 72 zębów oraz wykonany ze stali chromowo-molibdenowej. Zapewnia on nie tylko wysoką wytrzymałość lecz również precyzję pracy, dzięki czemu naszymi grzechotkami pracuje się wygodnie i komfortowo.

Nowoczesny design – narzędzia FIXMAN charakteryzują się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również nowoczesnym i ciekawym designem.

Gwarancja jakości – wszystkie produkty FIXMAN objęte są 12 miesięcznym okresem gwarancji. W przypadku jakichkolwiek problemów dołożymy największych starań, aby proces reklamacyjny przebiegł jak najszybciej oraz został przeprowadzony w wygodny dla Państwa sposób.